PROGRAMMID

Kalevipoja Koda on koos oma partneritega kokku pannud väga erinevaid programme nii hiidsangari legendi põhjalikumaks avastamiseks kui ka lihtsalt põnevaks ajaveetmiseks. Loe lähemalt, mis hetkel aktuaalne:

 

Pehme siili valmistamise töötuba

Töötuba sobib 3.-5. klassile, kestvuseks 45 minutit. Hind 3 eurot osaleja kohta.

 

Vahur Sepa looduskoolitus

Vahur on elupõline metsamees, kes suurema osa elust jahindusjäägrina mööda saatnud. Tema loodusarmastus pani mõtlema, kuidas oma kogemust võimalikult hästi ka teistega jagada ning 2006. aastal lõpetas ta loodusretkejuhi kursuse.

Vahuriga ei ole igav: vestluspartnerina võib kuulda sadadest põnevatest ja naljakatestki juhtumistest, loodusretkejuhina saab teadmisi nii õues kui toas. Lootusetu looduse armastajana võib Vahur sütitada neidki, kes looduse suhtes ükskõiksed olnud või kes looduse keelt seni mõistnud pole. Vahuri loodusretked ja viktoriinid-koolitused lastele ja täiskasvanuile, eestikeelsetele ja muukeelsetele, suurtele gruppidele ja väikesele pereringile, koostöö loodusteemaliste väljaannetega ja Osooni saatega räägivad iseenda eest.

 

 

Vahuriga metsa minnes või toas tema juttu kuulates ja küsimustele vastuseid saades saab igaüks tüki maad targemaks!

Koolitus toimub vastavalt soovile ja ilmale kas rahvamaja suures saalis või õues. Kestvus on 1-2 tundi.

Maksumus:

  • 15-19 osalejat: 10 eurot osaleja
  • 20-29 osalejat: 8 eurot osaleja
  • 30 või rohkem osalejat: 6 eurot osaleja

Koolitus on võimalik ettetellimisel. Info ja broneerimine aadressil info@kalevipojakoda.ee või telefonil +372 5886 6805.

Kui seltskonnas on vähem kui 15 osalejat või kui soovid pikemat koolitust või lausa metsamatka koos Vahuriga, siis küsi hinda info@kalevipojakoda.ee.

 

Kalevipoja järjehoidjate töötuba

Tule meisterda endale Kalevipoja järjehoidja. Meie Aili õpetab sul seda maitsekalt seada ja annab kõik vajalikud materjalid ka. Saad valida ise eepose tarkuseterad, kaheksakanna värvi, vöömustrid jne. Töötuba kestab umbes 1 tund.

Hind 3 eurot inimene. Minimaalne osalejate arv on 10. Töötuba saab tellida aastaringselt.

 

Seikluspargi meeskonnatöö programmide kohta loe siit.